Introduction

22. srpna 2012 v 13:32 | Dark Angel
Včera večer jsme se s mladým vrátili z Tuniska. Jen si to představte. Dvanáct nádherných dní all inclusive v Hammametu.

Zrovna v tuhle chvíli se mi to zdá jako sen. Tam nebyly žádné starosti, ničím jsme se nemuseli zabývat (snad kromě toho, jestli si k večeři dáme kalamary nebo krevety), všechno bylo zařízené, jak jsme si přáli.

Dopoledne ještě poslední koupání v dokonale klidném a průzračném moři před odjezdem na letiště. A večer přišlo probuzení.


Doma na mě čeká auto s kapající hydraulikou, ve špatně odizolovaném domě mých rodičů samozřejmě není klimatizace jako na hotelu, takže jsem se v noci pekla při 27 stupních a navíc ještě komáři. Skoro dva týdny v Africe a nepotkala jsem jediného komára. Přiletím do Čech a do druhého dne mám pět štípanců.

Ale to jen na úvod.

Abych nevypadala jako chronicky nespokojená slepice, musím přiznat, že tuhle dovolenou jsem považovala za jakýsi mylník v dalším dění. Když člověk s něčím chce začít, je potřeba začít odněkud, to přece víme všichni. A já chtěla začít stručně zaznamenávat, co se kolem mě děje. Tak jsem si zvolila mylník, který je právě za mnou a od téhle chvíle už je nutné se vrátit do reality.

Krásná dovolená symbolicky ukončila moje letošní letní prázdniny.

Teď už mě čeká jenom práce, pak hektický začátek září, kdy budu řešit rozvrh ve škole a pokoušet se propracovat do nějakého aspoň trochu slušného ateliéru. Mezitím už budu muset pracovat na zajištění všech nezbytností k Erasmu.

Právě v semestru, který mi začíná v září, totiž začínám studovat navazující magisterské studium v oboru Architektura. A hned během dalšího semestru pojedu studovat na půl roku do Skotska. Takže toho budu na svojí malou hlavinku mít až až.

Uvidíme, jak to všechno budu zvládat. Držte mi palce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama